• Rok szkolny 2021/2022

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na:

1. Projekt gazetki o tematyce bibliotecznej (3 kartki A4 i tytuł) dla klas IV-VI.

Przykładowe tytuły:

- Historia pisma i książki.

- Historia druku.

- Opis wybranej dużej biblioteki w Polsce (na podstawie informacji w Internecie).

- Polecam ciekawe książki…

- Jakie książki są popularne wśród młodzieży?

1. Plakat promujący czytanie (hasło i ilustracja) – dla klas gimnazjalnych.

Prace z obu konkursów należy przynieść do biblioteki szkolnej do dnia 07 czerwca 2017 roku.

Zachęcam gorąco do udziału!

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na:

1. LEKTURNIK dla klas I-III SP.

W lekturniku powinno znaleźć się minimum 6 ilustracji i opisów książek z biblioteki szkolnej (dla klasy I wystarczy tytuł książki i imię i nazwisko autora).

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się dla każdej kategorii wiekowej osobno.

1. Recenzję wybranej książki z biblioteki szkolnej– dla klas IV-VI i I-III gimnazjum.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się oddzielnie dla szkoły podstawowej i gimnazjum.

Prace z obu konkursów należy przynieść do biblioteki szkolnej do dnia 25 maja 2017 roku.

Zachęcam gorąco do udziału!