• Wyniki szkolnego konkursu na wykonanie Szopki Bożonarodzeniowej - grudzień 2023 r.

•    W piątek 22 grudnia 2023 r. na Apelu szkolnym z okazji świąt Bożego Narodzenia zostały ogłoszone wyniki szkolnego i dekanalnego konkursu. Zwycięzcy otrzymali indywidualne nagrody, a wszyscy uczestnicy konkursu nagrody pocieszenia.

Gratulacje!

Kategoria:   kl. IV-VI

I miejsca – (ex aequo) Natalia Szczypior ( kl. IV ) i Dominika Wysmułek ( kl. IV )

II miejsca – (ex aequo) Maciej Orlikowski ( kl. IV ) i Jakub Raczkowski ( kl. IV )

III miejsca – (ex aequo) Marek Burczyk ( kl. V ) i Wiktoria Lange z Martą Kosiedowską ( kl. VI )

Wyróżnienie dla Szymona Kosiedowskiego ( kl. VI )

Kategoria:   kl. VII-VIII

I miejsce – Amelia Manszewska ( kl. VII )

II miejsce – Adam Jurczyk ( kl. VII )

III miejsce – Hubert Balicki ( kl. VII )

Wyniki dekanalnego konkursu na wykonanie Szopki Bożonarodzeniowej - grudzień 2023 r.

Kategoria:   kl. IV-VI

Wyróżnienie dla Jakuba Raczkowskiego ( kl. IV ) i Natalii Szczypior ( kl. IV )

Kategoria:   kl. VII-VIII

I miejsca – (ex aequo)  Amelia Manszewska ( kl. VII ) i Hubert Balicki ( kl. VII )

III miejsce – Adam Jurczyk ( kl. VII )

Zbigniew Bigilski

• Wyniki konkursu na wykonanie lampionu i wieńca adwentowego - listopad 2023 r.

•    W piątek 22 grudnia 2023 r. na Apelu szkolnym z okazji świąt Bożego Narodzenia zostały ogłoszone wyniki szkolnego konkursu. Zwycięzcy otrzymali indywidualne nagrody, a wszyscy uczestnicy konkursu nagrody pocieszenia.

Gratulacje!

1. LAMPION ADWENTOWY

Kategoria:   kl. IV-V

I miejsce – Zofia Olejnik ( kl. 5 )

II miejsce – Milena Gnutek ( kl. 4 )

III miejsce – Marek Burczyk ( kl. 5 )

Wyróżnienia dla Zofii Bukała ( kl. 4 ) oraz dla Natalii Szczypior ( kl. 4 )

1. WIENIEC ADWENTOWY

Kategoria:   kl. VI-VIII

I miejsce – Roksana Berak ( kl. 6 )

II miejsce – Zuzanna Wróbel ( kl. 6 )

III miejsce – Mateusz Janca ( kl. 7 )

Wyróżnienie dla Igora Breszka ( kl. 7 )

Zbigniew Bigilski

• Hej kolęda, kolęda...

•

W dniu dzisiejszym spotkaliśmy się w holu naszej szkoły, aby wspólnie kolędować. Jak nakazuje tradycja, każda klasa zaprezentowała kolędę lub pastorałkę. Jako ostatni wystąpili nauczyciele oraz pozostali pracownicy szkoły. W związku ze świętami nasi uczniowie brali udział w wielu konkursach plastycznych i tematyce Bożonarodzeniowej, a tym samym otrzymali dyplomy oraz nagrody za zdobyte miejsca oraz wyróżnienia. Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów.

• Kiermasz Świąteczny

• Już za nami Kiermasz Świąteczny. Punktualnie o godzinie 16.00 zebranych gości, uczniów i pracowników szkoły przywitała ciepłymi słowami dyrektor szkoły, pani Iwona Wysmułek – Śliwa. Życzenia złożyła również kierownik CUW w Zblewie, pani Malwina Deska.

Najmłodsi z naszej szkoły wykonali do kolęd i świątecznych piosenek skomplikowane występy taneczne, jak i starsi pokazali swoje talenty w akrobatycznym pokazie i śpiewie.

Atrakcji nie brakowało. Przede wszystkim każda klasa przygotowała stoiska z najróżniejszymi artykułami: ozdobami świątecznymi, dekoracjami na świąteczny stół oraz małą gastronomią. Ponadto można było skorzystać z kawiarenki – skosztować smacznych ciast, wypić ciepły napój, usiąść i spokojnie porozmawiać. Sporym zainteresowaniem cieszyła się loteria świąteczna – każdy los wygrywał, więc chętnych do zakupu nie brakowało. Dla zainteresowanych dzieci przygotowano kącik z kolorowankami i stanowisko do malowania na drewnie.

Dwie godziny, pełne uśmiechów, życzliwości i przyjaznej atmosfery upłynęły bardzo szybko. Żal było się rozstawać.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania, a w szczególności Rodzicom, którzy pomagali dzieciom przygotowywać artykuły na stoiska, ofiarowali ciasta do kawiarenki oraz fanty na loterię.