• Światowy Dzień Walki z Depresją

• Dnia 23 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Depresją i z tej okazji w Naszej szkole odbył się apel profilaktyczny skierowany do uczniów klas IV-VIII. Nasi uczniowie dowiedzieli się czym jest depresja, jakie są objawy, jak zapobiegać oraz gdzie szukać pomocy. W całej szkole zostały powieszone karteczki do zrywania z miłym słowem, a także każdy uczeń dostał cukierka z miłą sentencją. W klasach zostały również rozdane ulotki dla uczniów zawierające kim jest psycholog oraz w czym może pomóc i wspierać ich na codzień.
          • BEZPIECZNE FERIE

• W piątek przed feriami odwiedzili nas przedstawiciele OSP w Semlinie Pan Aleksander Celarek i Pan Krzysztof Lange. Strażacy przeprowadzili z uczniami pogadanki na temat bezpiecznych zabaw podczas zbliżających się ferii. Przypomnieli uczniom także, jak ważne jest noszenie odblasków, aby być widocznym na drodze.Z tej okazji odwiedził nas Wójt Gminy Zblewo Pan Artur Herold, który wręczył młodszym uczniom i dzieciom z oddziałów przedszkolnych kamizelki odblaskowe. Starsi uczniowie otrzymali opaski.Zapamiętaj - BĄDŹ WIDOCZNY NA DRODZE!!!

• TO BYŁ BAL!!!

• 19 stycznia odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów klas I - III. Tematem przewodnim zabawy prowadzonej przez animatorki była Wyspa Piratów. Dzieci świetnie bawiły się do muzyki i proponowanych zabaw. Były tańce i zabawy z morskimi maskotkami, a także zajęcia ruchowe. Czas mijał szybko i radośnie.