• Światowy Dzień Jabłka

• 28 września uczniowie klas I – III świętowali Dzień Jabłka. Na korytarzu zagościły dekoracje związane z tematem i wprowadzające w nastrój jabłkowego dnia. Tego dnia w ubiorach królował kolor zielony i czerwony.

Jedzmy jabłka, bo dają zdrowie!  Jedzmy jabłka, bo są ogólnodostępne w naszym kraju! Mamy zdrowie na wyciągnięcie ręki!

• Pierwszy Dzień Jesieni

• " Jesień, jesień... Jesień, ach to ty... " 🍁🍂🍃

Dzisiaj cały Oddział Przedszkolny 🐸🐞🦋 przywitał Panią Jesień pokazem mody 👩‍🌾👨‍🌾.

Dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały się w najmodniejszych tego roku jesiennych stylizacjach 🤗🍁🍂🍃.

• „Sprzątanie świata łączy ludzi!”

Pod tym hasłem dnia 15 września 2023 roku uczniowie naszej szkoły poszli posprzątać wyznaczony kawałek świata. Do akcji zostali włączeni wszyscy uczniowie w naszej szkole. Wyruszyli pod opieką wychowawców i innych nauczycieli. Pozbierane śmieci zostawili  w wyznaczonych punktach. Do akcji Sprzątania Świata przystępujemy we współpracy z naszą Gminą. Nauczyciele przeprowadzili pogadanki w klasach na temat zasadności takich działań. Uczniowie zostali zachęceni do tego, aby wraz z rodziną posprzątać teren wokół swojego domu i ogrodu. Sprzątajmy świat, to nam się opłaci!

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Tak niedawno rozstawaliśmy się, a znów nadszedł czas powrotu i spotkania. Za nami dwa miesiące wspaniałych i beztroskich wakacji. Nie tak łatwo pożegnać jest nam plaże tonące w słońcu, błękit nieba, ścieżki górskie wśród zielonych lasów, szalone przygody i wakacyjnych przyjaciół. Dziś możemy spokojnie i radośnie rozpocząć nowy rok szkolny.

Mamy nadzieję, że będzie to potwornie fajny roku :D