• Czas powiedzieć "Do widzenia"

Dziś zakończyliśmy kolejny rok szkolny 2022/2023. Pani dyrektor Iwona Wysmułek-Śliwa podsumowała kończący się rok szkolny. Głos zabrali również zaproszeni goście: Pan Marek Mischke oraz ksiądz proboszcz Andrzej Diedrich.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego w sali gimnastycznej poczet sztandarowy z klasy VIII przekazał sztandar uczniom z klasy VII. Uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce otrzymali wyróżnienia z rąk dyrekcji szkoły oraz Pana Marka.

Następnie przyszedł czas na pożegnanie Pani Hanny Jankowskiej. Podziękowania przez społeczność szkolną zostały wyrażone słowem, gestem, ale również piękną piosenką napisaną specjalnie dla Niej. Wszyscy byli bardzo wzruszeni, polały się łzy. Żałowaliśmy, że kończy pracę osoba tak dobra, serdeczna, doskonały nauczyciel, prawdziwy przyjaciel uczniów i pracowników naszej placówki.

Po tych emocjonujących przeżyciach uczniowie klasy VIII przedstawili część artystyczną przedstawiającą, jak zaczęła się ich przygoda ze szkołą oraz piosenką podziękowali wychowawcy Maciejowi Kubikowi za nieocenioną pracę, wyrozumiałość, uśmiech, życzliwość, za bycie przewodnikiem życia dróg.

Wszystkim uczniom gratulujemy świadectw, życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji, a tegorocznym absolwentom sukcesów w dalszej nauce!

• Konkurs wiedzy przyrodniczej

• Dnia 13.06.2023 przedstawiciele klasy V wzięli udział w III Konkursie wiedzy przyrodniczej „Mali odkrywcy przyrody”, nasza szkoła zajęła VI miejsce! Serdecznie gratulujemy!

• BIWAK klasy VI w Ośrodku Wypoczynkowym „JEZIORNIK” w Borzechowie

• W dniach 12-13 czerwca 2023r. uczniowie klasy VI wraz z wychowawcą panią Anną Glich i panią Moniką Glaner spędzali czas na biwaku klasowym w Borzechowie w Ośrodku Wypoczynkowym „JEZIORNIK”. Zakwaterowani byli w domkach drewnianych nieopodal pięknej plaży nad jeziorem Borzechowskim Wielkim. Ośrodek Wypoczynkowy "Jeziornik" w Borzechowie położony jest w Borach Tucholskich w południowej części województwa pomorskiego w głębi lasu nad jeziorem Borzechowskim Wielkim, które kusi swoim urokiem miłośników wypoczynku nad wodą. Jest to doskonałe miejsce na spędzenie np. biwaku klasowego, które zachęca naturalnym, leśnym krajobrazem i subtelną ciszą. Na biwaku przygotowane były dla uczestników ciekawe atrakcje takie jak: strzeżone kąpielisko z piaszczystą plażą i pięknym pomostem, urokliwe miejsce przy ognisku, plac zabaw, boisko do gier zespołowych, do gry w piłkę siatkową, konkurencje sportowe, gry i zabawy stolikowe. Dzięki temu biwakowi udało nam się w tak krótkim czasie odpocząć od codzienności. Był to nasz pierwszy biwak klasowy, ale mamy nadzieję, że nie ostatni.

• Dzień Mamy i Taty

• 🌷🥰DZIEŃ MAMY I TATY 💕

Mamo, Tato, życzę Wam,

w zdrowiu, szczęściu wielu lat!

A ja przez ten cały czas,

zawsze będę kochać Was! 💞